• +90 324 238 21 66
  • aktur@akturltd.com
  • Akdeniz - Mersin / TÜRKİYE
  • Takip Ein :

Müşterilerin İhtiyaç ve Beklentileri Zamanında Karşılanır

Lojistik sektörünün lider firmalarından AKTUR, sahip olduğu şube ağı ve geniş filosu sayesinde Türkiye’nin tüm bölgelerine düzenli günlük dağıtım yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır.

AKTUR, müşterilerine özel çözümler üreterek tedarikçilerden üretim bantlarına proje taşımaları gerçekleştirmekte, ulusal dağıtım çerçevesinde müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Ölçülebilir Çözümler

AKTUR, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok müşterisinin ulusal dağıtım kanalındaki tüm taleplerine; uzman ekibi, şube ağı, filosu ve teknolojik çözümleriyle kaliteli ve ölçülebilir cevaplar vermektedir.

Hizmetin Her Adımında Teknoloji Farkı

Müşteri taleplerine göre ürettiği özel çözümlerin her adımında son teknolojiyi kullanan AKTUR, gerçekleştirdiği öncü yatırımlarla farkını açıkça ortaya koymaktadır.

Müşterilerinin En Büyük Destekçisi

Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda geliştirdiği yeni iş modelleriyle kişiye özel çözümler sunan AKTUR, kaynaklarını daha etkin kullanarak müşterilerinin en büyük destekçisi olmayı başarmaktadır.

AKTUR sahip olduğu Türkiye’nin her yanına yayılmış geniş hizmet ağıyla, uluslararası zincir marketlerin,  dünya devlerinin, elektronik, sağlık, FMCG (hızlı tüketim malları), otomotiv sektörlerinde hizmet veren lider birçok markanın, dağıtım ve tedarikçilerinden malzeme toplama işlemlerini başarıyla yönetmektedir. Sektör ve ürün tipinden bağımsız her türlü ihtiyaca cevap verebilen AKTUR, geliştirdiği yeni iş modelleriyle müşterilerinin önemli çözüm ve iş ortağıdır.

Değişken Taleplere Esnek Çözümler

Müşterileri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için AKTUR; Ulusal Dağıtım taşımacılık çözümlerinde desi miktarına göre Komple ve Parsiyel seçeneklerini sunmaktadır. Parsiyel taşımacılık, çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnek bir seçenek olarak, müşterilerin değişken taleplerine uygun çözümler sunmak için etkili bir yöntemdir.

Modern, Hızlı ve Çevreci Filo

AKTUR, müşterilerinin farklı ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek, farklı özellikteki araçlardan oluşan yeni, hızlı ve çevreci bir filoya sahiptir.
Farklı taşıma fonksiyonlarına göre tenteli, çift katlı, askılı, izolasyonlu ve özel fren donanımlı araçlarıyla çok farklı sektörlere hizmet verebilmektedir. Tüm çekicileri Euro5 ve Euro3 egzoz normlarına uygun olan AKTUR filosu; gerekli güvenlik ekipmanlarına sahip olduğu gibi, gerçek zamanlı izleme ve takip olanağı sağlayan dynafleet ve fleetboard sistemleriyle donatılmış durumdadır.

Teknolojik Altyapı

Yurtiçi ve Yurtdışı dağıtım sektöründe önemli bir aktör olan AKTUR’un en güçlü olduğu alanlardan biri bilgi sistemleri altyapısıdır. Kendi IT ekibi tarafından geliştirilen yazılımıyla operasyonlarını yönetirken; araç takip sistemi, online bilgi akış sistemi ve web tabanlı raporlamayla müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak akılcı teknolojik çözümler sunmaktadır.

Anlık Araç ve Yük Takibi

GPRS bağlantısıyla online çalışan cihazlar, teslimat bilgilerini anında çıkış noktasına göndermektedir. AKTUR bu yatırımlarıyla, hizmet sektöründe bilginin anlık paylaşılmasına yönelik farklı bir vizyon getirmiştir.

Müşterilerin sevkiyatlara ilişkin gönderi bazında, günlük, haftalık ve aylık raporlara web üzerinden erişimlerini sağlayarak ve müşterilerinin satış – tahsilat süreçlerini sağlıklı takip etmeleri açısından datayla besleyerek, aynı zamanda bu önemli sürecin en sadık takipçisi olmayı da başarmaktadır.

AKTUR filosunda yer alan araçlar GPS modülleriye donatılmış olup, müşterilerine araçların coğrafi konumlarını izleme şansı vermektedir. Böylece müşterilerine olası gecikmeleri öngörme ve önlem alma olanağı tanımaktadır.