• +90 324 238 21 66
  • aktur@akturltd.com
  • Akdeniz - Mersin / TÜRKİYE
  • Takip Ein :
Her Noktaya Alanına Özel Çözümler

AKTUR; sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun senaryolar yaratıp uygulamaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratarak, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

Sektörel Çözümler

AKTUR’un Proje Taşımacılığı alanında uzman ekibi, yenilikçi ve müşteriye özel çözümler üreterek iş planlarını ortaya koymakta ve kaynak yönetim stratejilerini geliştirerek uygulamaktadır. AKTUR; enerji, endüstri, inşaat, gaz ve madencilik sektörlerine yönelik uzmanlığı ile sektörel proje yönetimi gerçekleştirmektedir.

İhtiyaca Göre Taşıma Çözümleri

Transit süre, ürün özelliği, çıkış ve varış noktaları gibi kriterleri göz önünde bulunduran AKTUR; müşterisine uygun olan kara, deniz ve intermodal taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Proje taşımacılığı kapsamında liman operasyonları ve vinç organizasyonlarını da yürütmektedir.

Denizyolu

Taşınacak yüke en uygun olan geminin bulunması (heavy lift ,charter gemileri ) ve rezervasyon yapılması organize edilir.

Karayolu

Proje taşıma kapsamına göre organize edilen low bed araçlar güvenilir, hızlı ve sorunsuz taşıma yapılmasını sağlar.

Intermodal

İklim ve coğrafi koşulları değerlendirerek rota ve lojistik senaryoları planlayan AKTUR; müşteri ihtiyaçlarına uygun intermodal taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Online Takip ve Bilgilendirme

Müşterilere taşınan ürünlerinin güncel durumu e-postayla zamanında iletilmektedir. Talep edilmesi halinde, firma mümessili gibi farklı iş ortakları da dahil olmak üzere müşterilerin iş ortaklarına da çıkış ve varış bilgisi olarak güncel durum gönderilebilmektedir.